Koty…ach koty kochaliśmy od zawsze. W marcu 2005 roku wybraliśmy się na wystawę kotów rasowych w Opolu. Wtedy po raz pierwszy zobaczyliśmy Maine Coon’y. Nie przypuszczaliśmy, że koty domowe mogą być takie piękne i takie duuuże. Obiecaliśmy sobie, że  w przyszłości stworzymy dom, pełen takich kochanych istotek. Decyzja o założeniu hodowli rodziła się zatem od dawna, czekaliśmy tylko na właściwy moment.

         I tak w czerwcu 2007 roku zamieszkała z Nami pierwsza kotka Betti. Od niej uczyliśmy się jak zrozumieć potrzeby kotów, jak się Nimi opiekować, tak by zawsze były szczęśliwe. Betti wprowadziła do Naszego życia tyle radości, że nie sposób tego opisać. Pokochaliśmy ją jak własne dziecko…i tak to się zaczęło.

        Dziś jesteśmy domową  hodowlą kotów rasy Maine Coon, zarejestrowaną w  klubie Felis Posnania, będącym członkiem FPL pod patronatem FIFe.

        Do spraw hodowlanych podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Starannie dobieramy koty, zarówno pod względem cech rasy, predyspozycji hodowlanych jak również charakteru. Ważne jest dla Nas, by nowy właściciel otrzymał kociaka, który spełniłby jego wszystkie oczekiwania.

Naszym pociechom poświęcamy dużo czasu, uwagi, bacznie obserwując ich rozwój i zachowanie. Staramy się zapewnić im najlepsza opiekę i darzymy je ogromną miłością. Koty uczestniczą w Naszym życiu codziennym, są odpowiednio żywione oraz systematycznie poddane niezbędnym badaniom, szczepieniom. Mają najlepsza opiekę weterynaryjną, a ich zdrowie powierzamy zaprzyjaźnionej i bardzo oddanej swojej pracy, weterynarz dr Annie Zymek-Kułak.

        Kociaki z Naszej hodowli, nie będące kotami hodowlanymi, zmieniają dom po zabiegu kastracji/sterylizacji.

Design downloaded from free website templates.